Kurumsal

Kurumsal

GND ürettiği yerli yazılım ve teknoloji ürünleri tedariği alanında hizmet vermektedir uluslararası standartları uygulamaktadır. Microsoft platformunda sunduğu pratik ve anlaşılabilir çözümler sayesinde, Microsoft Sql Server'ın kapsamlı analitik, entegrasyon ve veri geçişi becerilerini kullanarak ürettiği iş zekası çözümleri, kurum ve şirketlere kritik ve zamanında bilgiler sunarak, daha doğru karar almaları konusunda onları güçlendirir.

 

GND ihtiyaca ve özel isteğe göre proje bazlı çözümler üretmektedir,  bunun için öncelikle işleyiş ve iş akışlarının tespit edilmesi, daha sonra sistem analizi yapılarak fiyatlandırılması yapılmaktadır

 

Sistem analizi sonrasında, yazılımın ve donanım ihtiyaçlarının belirlenmesi kısa sürede ve en uygun yazılım araçları ile çözümler sunulmaktadır.

 

Üretilen çözümlerin, firmaları verim artışına en iyi ve hızlı şekilde yönlendirebilmesi amacıyla, en uygun teknolojik ürünleri sunmayı ilke edinen Prometus yönetimi, yazılımcı kadrosunun eğitimine ve gelişimine özel bir önem vermektedir.

 

GND teknolojisi alanında yazılım ve donanım çözümlerini müşterilerine etkin bir şekilde kullanabilmesi için çalışır üretir, ürün tedarik ve yazılım desteği için gereken hassasiyeti, yüksek kalite ölçülerinden sunmayı tahhahhüt eder.